○ LOOMETOA lainele häälestumine & tutvumine teetassi veeres hõrgu hommikuampsuga;
Nägemise, vaatamise ja vaatlemise kunst ehk fotomeditatsioon @house_for_bohemians
stuudio fantastilises lummuses;
○ Loominguline protsess — inspiratsiooni otsimine & ammutamine, ideede kogumi visuaalne kaardistamine (mood board kui töövahend), võtted loominguliste komistuskivide ületamiseks;
○ Botaaniline nature morte — kuivatatud taimedest vaikelu sättimine (saad loodud seade koju kaasa võtta!) & visuaalne jutuvestmine läbi loomeprotsessi käänulise teekonna;
○ Maitseelamuslik lõunapiknik;
○ Praktilised näpunäited loomuliku valguse kasutamiseks &
varjudega mängimiseks kolmes erinevas taustasüsteemis-valgusskeemis;
kompame kompositsiooni reeglite raame, katsetame perspektiive,
räägime värviteooriast & mustritajust;
○ Naermine, heade mõtete jagamine & loomeindu sütitavad vestlused!
Ideest teostuseni LOOMETUBA on loodud just Sinule, kui oled takerdunud loomeprotsessi kaootilisusesse, soovid juurutada süsteemsemat lähenemist eelseisvatele projektidele ning vajad värskeid väljundeid põues pulbitsevate loominguliste mõtete elluviimiseks.
Teretulnud on nii hobipiltnikud kui eriala professionaalid.

Osavõtt eeldab foto- või telefonikaamera olemasolu ning oskust seda kasutada.

LOOMETUBA ei ole loeng fotoaparaadi tehnilistest aspektidest ning klassikalistest fotograafia põhitõdedest, ega floristika koolitus.
Eva Bronzini (aka @fleurrustique) on uudishimuliku pilguga luuüdini loominguline fotograaf, sisukunstnik, toidublogija / -stilist, hobiflorist, aiandusfanaatik ja tee-entusiast. Naise pildikeelt võib kirjeldada sõnadega tüüne, tasakaalukas, hubane ja detailidele orienteeritud. Visuaalselt köidavad teda enim liikumine ja elu voolavus, aga ka unikaalsed tekstuurid, sügavad sügistoonid ja rustikaalse eheduse toores ilu.

Eva missiooniks tänasel päeval on julgustada kaasamõtlejatest piltnikke oma loovuse silmapiiri taha kiikama.
Ruts Vakulenko on õppinud Tallinna Polütehnikumis fotograafiat ja Eesti Kunstiakadeemias klaasikunsti ning tänaseks töötanud elukutselise fotograafina juba üle kümnendi. Rutsi ulatuslikku tehniliste teadmiste pagasit rikastavad erakordne ruumitunnetus,  lennukas kujutlusvõime ja meisterlik oskus näha ilu seal, kus see alati ilmne ei ole.

Inspireerub Ruts eelkõige end ümbritsevast keskkonnast, olgu selleks muljetavaldav interjöör või maaliline maastik, ja valguse tuhandest palgest. Naise eluaegne kirg kunstiajaloo (eriti postmodernismi!) vastu ilmestab ka tema loometöö vilju.

Kohtumiseni LOOMETOAS! 
OLULINE INFO:

JUHENDAJAD ○ Eva Bronzini & Ruts Vakulenko
TOIMUMISKUUPÄEV ○ 27. juuli 2024
KESTUS ○ orienteeruvalt 6 tundi (10:30-16:30)
HIND ○ 129€ / osaleja*

Sinu koha LOOMETOAS kinnitab aegsasti tasutud ettemaks. Hinnas sisalduvad taimsed materjalid, töövahendid / rekvisiidid kohapeal kasutamiseks, hommikutee koos suupistega, lõunane kehakinnitus ja väike üllatus!

* Kokkuleppel võimalik tasuda osade kaupa. Osalustasu ei ole tagastatav (välja arvatud ürituse ära jäämise või kuupäeva muutumise korral). Ilmastikuolud LOOMETOA toimumist ei mõjuta.
TAHAN TULLA!

Kirjuta osavõtusoovist:
eva@fleurrustique.com

Või saada sõnum:
Küsimustele vastan esmaspäevast reedeni rõõmuga nii e-posti / sotsiaalmeedia teel kui telefonitsi:
+372 5300 1440
KUS?

Ühes vanas majas, millesarnast teist ei leidu aadressil:
Back to Top