LOOMETOA miniretriit kulgeb tuleval varasügisel lõunasse, Tartumaal asuvasse Jaago tallu, kus ajal on omad, tasasemad, mõõtmed. Aega piisab selles imetabases paigas kõigeks, mida hing igatseb — nii loomingu kultiveerimiseks kui jõudeolekuks, nii jutustamiseks, kuulamiseks ja vaikimiseks kui vaatamiseks ja märkamiseks. Jaago talu ja selle ümber laiuva aia sumedus kosutab hinge ning innustab muremõtetel minna lasta, et anda mänguruumi loovusele.
○ Saame sõpradeks & häälestume LOOMETOA lainele tee- või kohvitassi ääres
hõrgu hommikuküpsetisega
;
Rändame ühes fotokaameraga looduse rüppe, et lasta meeltel end kanda, õppida hetke tundma & kaduvikku väärtustama;
○ Meisterdame Inga juhendamisel hooajalistest aiast & metsikust loodusest korjatud materjalidest lillekroone, mille endaga õhtul koju kaasa viid;
○ Paigutame kollaažina paberile peegeldused sisekaemustest;
○ Naudime külluslikku sügisandidest valmistatud lõunaeinet
(mitmel vaagnal soolane ja magus by
Maru);
Jutustame (pildikeeles) lugusid unistustest, loovusest, lilledest, fotograafiast..
naerame südamest ja südamega ♡
Oktoobrikuine LOOMETOA miniretriit on loodud just Sinule,
kes Sa pead endale antud ja võetud aega pühaks!
See on puhkus peale ja turgutus hingele pikkade pimedate külmakuude lävel, et täiendada loovenergiavarusid ja kustutada inspiratsiooninälg juba eos.
Osavõtt eeldab foto- või telefonikaamera olemasolu.

LOOMETOA miniretriit ei ole loeng fotoaparaadi tehnilistest aspektidest ning klassikalistest fotograafia põhitõdedest.
Eva Bronzini (aka @fleurrustique) on uudishimuliku pilguga luuüdini loominguline fotograaf, sisukunstnik, toidublogija / -stilist, hobiflorist, aiandusfanaatik ja tee-entusiast. Naise pildikeelt võib kirjeldada sõnadega tüüne, tasakaalukas, hubane ja detailidele orienteeritud. Visuaalselt köidavad teda enim liikumine ja elu voolavus, aga ka unikaalsed tekstuurid, sügavad sügistoonid ja rustikaalse eheduse toores ilu.

Eva missiooniks tänasel päeval on julgustada kaasamõtlejatest piltnikke oma loovuse silmapiiri taha kiikama.
Inga Talvis on naine, kelle jaoks ilu, õnn ja tasakaal on elustiil. Tarmuka käsitöölise ja loovettevõtjana juhindub ta igapäevastes toimetustes-tegemistes eeskätt südamehäälest. Naine jagab heldelt oma rõõmu loometöö vastu Jaago talus aset leidvate õpitubade, laagrite ja muude inspiratsiooni innustavate sündmuste juhendamise kaudu. Inga malbe olemus, harukordne oskus näha inimestes vaid head ning intuitiivselt vestelda sõnades, mida just täna kuulda on vaja tekitavad sooja tunde, et oled alati oodatud.
Maru Metspalu kõnekas taimetoidukunst kosutab kõhtu ja paelub meeli. Naise muusaks on looduse lopsakas floora, millele ta kõige fantastilisemate maitsekoosluste näol au annab. Maru poolt kureeritud sööming on justkui seiklusretk gurmeemuinasjutus, mida saadavad laua ümbert kostuvad rahulolevad mõminad. Tänaseks on Marust saanud kolmekordne kokaraamatuautor (hiljutisim neist "Maru maitsete maailm" ilmus eelmisel aastal) ning loomelõnga ketrab ta ka väljaspool kööki kudumisvarraste taga.
OLULINE INFO:

KOSTITAJAD ○ Eva Bronzini, Inga Talvis & Maru Metspalu
TOIMUMISKUUPÄEV ○ 6. oktoober 2024
KESTUS ○ orienteeruvalt 7 tundi (11:00-18:00)
HIND ○ 169€ / osaleja*

Sinu koha LOOMETOAS kinnitab aegsasti tasutud ettemaks. Hinnas sisalduvad materjalid / töövahendid lillekrooni ja kollaaži meisterdamiseks, hommikutee- ja kohv koos suupistega, maitsetest tulvil täistaimne lõunalaud (by Maru) ja väike kingitus!
* Kokkuleppel võimalik tasuda osade kaupa.
Osavõtutasu ei ole tagastatav (
välja arvatud ürituse ära jäämise või kuupäeva muutumise korral)​​​​​​​. Ilmastikuolud LOOMETOA toimumist ei mõjuta.
TAHAN TULLA!

Kirjuta osavõtusoovist:
eva@fleurrustique.com

Või saada sõnum:
Küsimustele vastan esmaspäevast reedeni rõõmuga nii e-posti / sotsiaalmeedia teel kui telefonitsi:
+372 5300 1440
KUS?

Jaago käsitöötalus aadressil:
Back to Top