..formaalset päeva- ega tegevuskava ei ole!
Tuleme kokku, räägime juttu, jagame muresid-rõõme, naudime heinakuu olu & ilu, joome teed, sööme kurgivõileibu, skoone, koogikesi, saiakesi, küpsiseid, komme..
Soovijad kutsub Eva meelisklevale jalutuskäigule Vivika aias & näitab, kuidas paigutada teepeo komponendid kunstipärasesse flatlay kompositsiooni.
LOOMETOA teepeole saab registreerida kuni 4. juuli südaööni!
Kahe käe ja avali südamega tervitame teepeol kõiki imelisi loomingulisi naisi, kes on LOOMETOAST korra (või kaks!) juba osa võtnud.

Soovi korral võta kaasa foto- või telefonikaamera!
Eva Bronzini (aka @fleurrustique) on uudishimuliku pilguga luuüdini loominguline fotograaf, sisukunstnik, toidublogija / -stilist, hobiflorist, aiandusfanaatik ja tee-entusiast. Naise pildikeelt võib kirjeldada sõnadega tüüne, tasakaalukas, hubane ja detailidele orienteeritud. Visuaalselt köidavad teda enim liikumine ja elu voolavus, aga ka unikaalsed tekstuurid, sügavad sügistoonid ja rustikaalse eheduse toores ilu.

Eva missiooniks tänasel päeval on julgustada kaasamõtlejatest piltnikke oma loovuse silmapiiri taha kiikama.
Vivika Vahesalu on naine, kelle teine nimi võiks olla Esteet. Vivika loob ja silmab enda ümber ainult ilu ning tema kirglik andumus kõigele botaanilisele kiirgab kaugustesse. Graatsiaga põimib naine raagus oksi ja pronksjaid kõrsi majesteetlike lilleõitega luues harmoonilisi seadeid, mille grandioossus ei taha tuppa ära mahtuda. Vivika konstantne püüdlus kaunidusele ja "rohkem on rohkem" visioon pakuvad inspiratsiooni oluliselt kauemaks kui vaid viivuks.

Taaskohtumiseni LOOMETOA teepeol! 
OLULINE INFO:

VÕÕRUSTAJAD ○ Eva Bronzini & Vivika Vahesalu
TOIMUMISAEG ○ 14. juuli 2024 12:00-16:00
HIND ○ 39€ / osaleja*

Teepeole saab registreerida kuni 4. juulini!
Osalustasu saab maksta arvega või kohapeal sularahas. Selle sisse kuuluvad teeaeg Päts Sahvri ja Gurmeeaia hõrgutistega ning väike meene!

* Osavõtutasu ei ole tagastatav. LOOMETOA teepeo toimumist ei mõjuta ilmastikuolud ega osalejate arv.
TAHAN TULLA!

Kirjuta osavõtusoovist:
eva@fleurrustique.com

Või saada sõnum:
Küsimustele vastan esmaspäevast reedeni rõõmuga nii e-posti / sotsiaalmeedia teel kui telefonitsi:
+372 5300 1440
KUS?
Vivika hubases ajastuhõngulises maakodus:
Back to Top